Yaranamadım Albümü

A YÜZÜ

1- Yaranamadım
Söz: Halit Çelikoğlu
Müzik:Uğur Bayar

2- Allah Muhtaç Etmesin
Söz: Halit Çelikoğlu
Müzik: Uğur Bayar

3- Alışacağım
Söz: Gönül Şen
Müzik: Uğur Bayar

4- Aşklarda Pazarda Satılır Oldu
Söz: A.Selçuk İlkan
Müzik: Uğur Bayar

5- Çığlık
Söz: Tahir Paker
Müzik: Uğur Bayar

6- Nankör
Söz: Tahir Paker
Müzik: Uğur Bayar

B YÜZÜ

1- Çare Sende Allahım
Söz: Fethi Demir
Müzik: Uğur Bayar

2- Sana Benziyor
Söz: Hamza Dekeli
Müzik: Uğur Bayar

3- Ağlattı Kader
Söz-Müzik: Ali Tekintüre

4- İstemem Sevme Beni
Söz:Yılmaz Tatlıses
Müzik: Uğur Bayar

5- Bir Durak Görmüyorum

6- Hasta Düştüm
Söz: Hasan Özçivi
Müzik: Hasan Özçivi

7- Bakkal Mahmud’un Kızı
Söz-müz: Anonim

DİĞER BİLGİLER

Şirket: Elenor
Yıl: 1984
Tür: Orjinal
Prodüksiyon: Atilla Alpsakarya


Yaranamadım albümündeki en çok beğendiğiniz şarkı?

Sonuçları Gör

18 thoughts on “Yaranamadım Albümü

 1. Süper bir albümlerden.ben eskilere daha çok düşkün olduğum için bu albümü çok severim. Bu albümü dinlediğim zaman beni farklı duygulara sokuyor. Harika tek kelimeyle.

 2. Bu sene yazın köye giderken yaklaşık olarak 19-20 saat yolda sadece bu kasedi dinlicem ve hiç bıkmadan. Ne diyim tek kelimeyle harika.

 3. Full damar bi kaset olmakla beraber alışacağım ve sana benziyor şarkılarında alkol alımını tavsiye etmiyorum nedeni ise çok kişi bayılmış veya komaya girmiştir bunlardan biri benm ve mecburen arkadaşlarımdır babamıza teşekkürler.

 4. müslümü dinlemek büyük bi ayrıcalık ancak yüreği olan dinleyebilir diye düşünüyorum.yıllarım onu dinlemekle geçti ve ölene kadar dinlemeye devam edicem.yaranamadım kasetindeki bütün şarkılar birbirinden güzel ama 3 şarkısı varki tek kelimeyle harika yaranamadım bir durak görmüyorum ve sana benziyor.

 5. müslüm mü? her sarkısı bir masal; dert deryasında savrulan canlı sandalların masalı… her ümitsiz insana yaşamayı sevdiren bir masalcı o…. derdi bile bize sevdiren en iyi anlatımcı ve yorumcu… bilmem başka diyarlarda ve başka ülkelerde böyle şarkıcı ve yorumcu varmı?… ben sadece rusya’ya gittim ve onların müzik kalitelerini gördüm onlar kaliteli müzik tarzlarının var oldugunu zannetselerde… ve gerçekten müzik kaliteleri varmı bilmiyorum ama… müslüm gürses,leri yok bunu adım gibi biliyorum…. ve allahın her ülkeye böyle bir ses ve yorumcuyu nasip etmesini diliyorum… tabiki aşi benzeri olmayan bir yoruncu o… iyiki varsın sen cansın MÜSLÜM BABA…..

 6. en mükemmel albümlerinden biridir.ve en damar..albümde bulunan hiçbir şarkıya bu dinlenmez bunu geçç diyemezsiniz geçç…gerçekten EN seçkin albümlerinden.bide ağlattı kader,sana benziyor,alışacağım ve yaranamadımı dinlerken ortalıktan tüm kesici ve delici aletleri kaldırın..dikkat edin ölümcül şarkılrdır…MÜSLÜM FORVERRRR!!

 7. Bu album gercekten bir milad. Boyle bir album olamaz. O kadar iyi sarkilar ki gercekten muslumcu olmanin tek yolu. Bu albumun en guzel sarkilarina gelince. tabiki aglatti kader, yaranamadim, allah muhtac etmesin ve nankor.

 8. bu dünyada bin yıl daha geçse bir müslüm gürses daha gelmez kıymetini bilelim arkadaslar herkese selamlar müslüm baba allah seni basımızdan eksik etmesin.SEVENLER ANLAR……

 9. Pingback: Müslüm Gürses Bir Durak Görmüyorum dinle, video | Müslüm Gürses Dinle Video şarkıları

 10. arkadaşlar babayı seviyoruz ama yorumları yaparken müzik adamlarınıda unutmayın albümü baştan aşağıya UĞUR BAYAR hocamız yapmış en sağlam 5 albümü i.inde kendine yer bulur

 11. en sevdıgım 3 albumunden bırıdır ama muslumcu kardeslerım bılır butun sarkıları damardır allah onu basımızdan eksık etmesın butun muslumcu kardeslerıme saygılar

 12. Babayı baba yapan albümlerden biri.’Hepsi sana benziyor mükemmel.’ Babayı hiç sevmeyen bir arkadaşım bu şarkıyı dinledikten sonra müslüm dinlemeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir